Jesteśmy wykonawcą systemów zasilania rezerwowego opartych na agregatach prądotwórczych. Ich unikalność wynika z faktu, że są zaprojektowane do współpracy z instalacją fotowoltaiczną, zabezpieczając inwerter fotowoltaiczny przed zagrożeniami wynikającymi z jego równoległej pracy z agregatem prądotwórczym.

 

Stanowią one idealne zabezpieczenie dla każdego domu na wypadek długotrwałego odcięcia dopływu energii elektrycznej przez zakład energetyczny lub w sytuacji poważnej awarii sieci energetycznej. Pozwalają na zachowanie ciągłości pracy domowej instalacji elektrycznej, a wszystko to dzieje się automatycznie, bez udziału człowieka.

Konkurencyjne systemy zasilania rezerwowego oparte są w głównej mierze na szeroko pojętych magazynach energii. Posiadają one tę przewagę nad systemami agregatowymi, że można je uznać za ekologiczne. Mają jednak jedną bardzo poważną wadę – są znacząco (nawet kilkukrotnie) od nich droższe, a ich wydajność pozostawia jeszcze sporo do życzenia.

Wychodzimy z założenia, że najlepsze rozwiązania są proste, funkcjonalne oraz uzasadnione ekonomicznie. W naszej ocenie skądinąd bardzo ważny aspekt ekologii nie może przysłonić wysokiej funkcjonalności za akceptowalną cenę. Z tego powodu dopóki koszty stosowania magazynów energii są na polskim rynku tak wysokie jak obecnie, my w swoim systemie stawiamy na wykorzystanie agregatów prądotwórczych.

Oferowane przez nas systemy zasilania rezerwowego to idealne rozwiązanie przede wszystkim dla każdego Klienta posiadającego pompę ciepła, zwłaszcza jeśli jest ona jedynym źródłem ciepła w budynku. W szczególności dotyczy to pomp ciepła powietrze-woda typu monoblok, których właściciele często obawiają się, że w przypadku odcięcia dopływu energii elektrycznej w sytuacji skrajnych mrozów ich pompa może zamarznąć. Oferowany przez nas system stanowi doskonałe zabezpieczenie na wypadek takich sytuacji.

Dla domu

Dla rolnika

Dla biznesu

Zadaj pytanie on-line