blog wystartował - pierwszy wpis

Nareszcie ruszamy, czyli długo oczekiwany wstępniak

Drodzy Czytelnicy! Woltpol Blog serdecznie wita Was wszystkich na swoich łamach. Tych, którzy czekali wytrwale na ten moment, aż w końcu wystartujemy z pisaniem – gorąco zachęcamy do odwiedzania tej zakładki strony woltpol.pl. Wszystkich, którzy nie czekali, a dowiedzieli się o nas przez tzw. przypadek – zachęcamy również, wcale nie mniej gorąco. A jeśli chcecie wiedzieć co u nas słychać na co dzień – zapraszamy na naszą stronę na Facebooku i Instagramie.

Woltpol Blog – wiadomości ze świata fotowoltaiki i nie tylko

Chcemy regularnie dzielić się z Wami różnymi wiadomościami ze świata związanego z fotowoltaiką, elektryką i automatyką. Będziemy się starać, żeby były to różnego rodzaju aktualności opatrzone naszymi autorskimi komentarzami. Pragniemy prezentować Wam nasze refleksje związane ze wszystkim, co dzieje się w świecie paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, odnawialnych źródeł energii, instalatorstwa i wielu innych spraw dotyczących tego ważnego elementu naszej i Waszej rzeczywistości.

Trochę humoru nie zaszkodzi

Wpisy będą na ogół jak najbardziej serio, jednak – żeby nie wiało nudą – spróbujemy wzbogacać je o szczyptę dobrego humoru. Czy to się uda – ocenicie sami. A my dołożymy wszelkich starań, żebyście chcieli regularnie zaglądać na łamy tego bloga.

Fotowoltaika, elektryka i automatyka wcale nie muszą być nudne i byłoby świetnie, gdybyście też byli takiego zdania. A nawet jeśli teraz nie jesteście – będziemy usilnie zabiegać, żeby tak się stało.

Woltpol Blog – energetyczna dawka informacji

Zastrzyk informacji, które chcemy Wam dostarczać będzie energetyczny, merytoryczny i zachęcający do działania. Chcemy mówić Wam o nowych trendach, możliwych rozwiązaniach, aktualnych ustaleniach prawnych i wszystkich interesujących kwestiach. Żebyście byli z tym wszystkim na czasie i mieli w naszych wpisach źródło solidnej wiedzy.

Na koniec tego krótkiego wstępniaka-zajawki życzymy Wam, by lektura naszych wpisów okazała się i pożyteczna, i jednocześnie przyjemna – co byłoby połączeniem najlepszym z możliwych. Zaglądajcie do nas od czasu do czasu, żeby się o tym przekonać. Mamy nadzieję, że uda się nam Wasze oczekiwania spełnić, a nawet dać Wam coś więcej.

Tymczasem życzymy dużo słońca i wiele pozytywnej energii. Do następnego wpisu!

Zadaj pytanie on-line Gadu-Gadu