Panele słoneczne – czysta energia i Twój darmowy prąd!

Fotowoltaika Sochaczew do doskonały wybór! Postaw na odnawialne źródła energii i płać mniej za prąd i ogrzewanie. Oferujemy kompleksową instalację fotowoltaiczną dla Twojego domu, firmy lub gospodarstwa rolnego. Sprawdzone rozwiązania w zakresie montażu paneli słonecznych dostarczamy Klientom nieprzerwanie od wielu lat, korzystając wyłącznie z najwyższej jakości urządzeń renomowanych, światowych marek. Każdy projekt instalacji fotowoltaicznej przygotowujemy w sposób indywidualny. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz pewność i gwarancję, że panele i inwertery będą działać wydajnie przez wiele lat! Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Fotowoltaika Sochaczew – oferta dla wszystkich Klientów

 • Instalacja fotowoltaiczna w gospodarstwie domowym – montaż paneli słonecznych to coraz częstszy wybór polskich rodzin. Warto zaznaczyć, iż gospodarstwa domowe, które zdecydowały się na takie rozwiązanie, wiele zyskują nie tylko w zakresie ekonomicznym, ale inwestują również w lepszą przyszłość. W WOLTPOL promujemy wyłącznie ekologiczne rozwiązania i gwarantujemy bezobsługowe, a co najważniejsze niskoawaryjne instalacje, które przez wiele lat będą służyć Klientom oraz ich rodzinom.
 • Instalacja fotowoltaiczna dla firm – kompleksowo wykonana instalacja paneli fotowoltaicznych znacznie obniża koszty prowadzenia firmy, wspiera niezależność energetyczną, a także buduje pozytywny wizerunek ekologicznego przedsiębiorstwa. Decydując się na tego typu inwestycję możesz wzmocnić niezależność swojej firmy od dostawców energii!
 • Instalacja fotowoltaiczna w gospodarstwie rolnym – instalacja paneli z fotowoltaika Sochaczew pozwala znacznie obniżyć koszty związane z prowadzeniem gospodarstwa rolnego. To bardzo istotne, bowiem zapotrzebowanie na energię w tej gałęzi jest bardzo wysokie. Właśnie poprzez instalację fotowoltaiczną znacznie obniżysz koszty jej zużycia.

Dlaczego warto inwestować w panele fotowoltaiczne?

Korzyści wynikających z wykonania instalacji paneli fotowoltaicznych jest bardzo wiele. Największe z nich to m. in.:

 • Darmowy prąd przez cały rok – system fotowoltaiczny wiosną, latem i wczesną jesienią generuje nadwyżki, które późną jesienią bądź zimą możesz odzyskać.
 • Realny zwrot inwestycji – inwestycja zwróci się w ciągu 8-10 lat.
 • Bezpieczny i niezawodny system – stawiając na fotowoltaika Sochaczew nie musisz martwić się o nic! Nasze instalacje są bezobsługowe. Stosujemy nowoczesne systemy zabezpieczeń i uziemień.
 • Długoletnia żywotność i gwarancja – instalacja fotowoltaiczna powinna sprawnie działać przez wiele, wiele lat.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej

Instalacja paneli słonecznych z WOLTPOL to również bardzo wygodne finansowanie. Współpracujemy ze znaną instytucją finansową możemy zaproponować Ci korzystne, niskie raty. Jesteśmy przekonani, że korzyści zobaczysz już w pierwszych miesiącach pracy instalacji! Fotowoltaika Sochaczew to gwarancja na montaż instalacji fotowoltaicznej na Twoim dachu lub gruncie. Nie czekaj dłużej, postaw na odnawialne źródła energii i zacznij generować własną, bezpieczną i ekologiczną energię elektryczną pochodzącą ze słońca. Zainwestuj w swoją lepszą przyszłość!

Montaż paneli fotowoltaicznych w 4 prostych krokach

 1. Darmowa konsultacja – wystarczy, że zgłosisz się do nas, a na podstawie zebranych danych przygotujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb.
 2. Analiza i przygotowanie planu inwestycji – przygotujemy optymalny rozkład instalacji, a w razie potrzeby zaoferujemy pomoc w finansowaniu Twojej inwestycji.
 3. Profesjonalny i kompleksowy montaż – w bezpieczny sposób dostarczymy sprzęt w wyznaczone miejsce. Instalację przeprowadzi doświadczona ekipa naszych fachowców.
 4. Start instalacji – ostatni krok sprawdzenie, czy wszystko gra i zgłoszenie Twojej instalacji do Zakładu Energetycznego.

Pomożemy Ci w wypełnieniu formalności. Tobie pozostanie cieszyć się z oszczędności, jakie gwarantuje własna, domowa, ekologiczna elektrownia słoneczna!

Fotowoltaika Sochaczew do bardzo dobry wybór! Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, zachęcamy kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie doradzimy i wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie w kwestii OZE. Zapraszamy!

Zadaj pytanie on-line Gadu-Gadu