Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w budowie instalacji fotowoltaicznych oraz montażu pomp ciepła i ogrzewania na podczerwień. Drugim filarem naszej działalnosci są usługi z zakresu elektryki i automatyki.

Firma Woltpol powstała w 2018 roku jako owoc wiedzy i doświadczenia zawodowego jej założyciela, Łukasza Woźniaka. Posiadamy wieloletnią praktykę w dziedzinie elektryki i automatyki. W zakresie fotowoltaiki nasze doświadczenie sięga początków tej technologii na polskim rynku.

Nie jesteśmy typową firmą monterską. Nie ograniczamy się do działań odtwórczych. Sami tworzymy nowe produkty, koncepcje i usługi. Chcemy oferować naszym Klientom to czego nie może lub nie chce zaoferować im konkurencja.

Staramy się nieustannie rozwijać i poszerzać naszą więdzę i umięjetności. Mamy ambicje i możliwości by nasza oferta była unikalna na tle rynku. Staramy się to realizować poprzez:

  • najwyższą jakość naszych prac i standardów obsługi Klienta,
  • szeroki (i stale poszerzany) zakres oferowanych usług,
  • innowacyjne i przemyślane rozwiązania oferowane Klientom,
  • tworzenie i rozwijanie własnych produktów, odpowiadających na realne potrzeby Klientów.

Nasz zespół to wykwalifikowani monterzy, doświadczeni inżynierowie/projektanci oraz specjaliści ds. handlu i finansowania inwestycji. Bazujemy w całości na własnych ekipach monterskich. Z zasady nie korzystamy z usług podwykonawców ponieważ stawiamy na jakość, nie na ilość.

Naszym celem jest stworzenie innowacyjnej, rozpoznawalnej i budzącej uzasadnione zaufanie marki, która bedzie mogła pozwolić sobie na działanie jedynie w oparciu o polecenia ze strony zadowolonych Klientów. Jest to trudne zadanie wymagające ciężkiej pracy oraz ciągłego skupienia na Kliencie i nie istnieje tu żadna ścieżka na skróty. Jesteśmy jednak przekonani, że to jedyna słuszna droga, której wybór stanowi dla nas najlepszą rekomendację.

Dane firmy

Woltpol Łukasz Woźniak

NIP 7422145569

REGON 280583183

ul. Wypalenisko 7,

96-500 Sochaczew

 

www.woltpol.pl

Oferta i finansowanie:

Tel. 729 111 179

Serwis i sprawy techniczne:

Tel. 731 017 730

biuro@woltpol.pl

Filia:

Karszewo 8

11-430 Korsze

tel. 731 017 730

biuro@woltpol.pl

Zadaj pytanie on-line Gadu-Gadu