Dlaczego warto wybrać generatory prądu? Pod kątem zasilania awaryjnego i rezerwowego nie ma tak naprawdę lepszych możliwości. Wybierając nasze agregaty Zanetti indywidualni właściciele domów mogą zabezpieczyć się przed niewygodą przerw w dostawie prądu, instalując je w miejscu zamieszkania lub jego pobliżu.

Generatory Zanetti – charakterystyka

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i serwisem agregatów prądotwórczych włoskiej marki Zanetti Motori. To firma, która w branży silników spalinowych działa od początku lat 60 tych XX wieku. Agregaty prądotwórcze marki Zanetti to najwyższa jakość produkcji na każdym poziomie wykonania. Co więcej? Zanetti to również inne urządzenia oparte na silnikach tej marki m.in. motopompy czy glebogryzarki.

Włoskie agregaty mają moc w przedziale od 2 do 12 kW. Są jednofazowe lub jednofazowo trójfazowe. Zasilane benzyną lub w opcji diesel. W ofercie dostępne są urządzenia zarówno kompaktowe i ciche, które można przenieść jak walizkę, jak i większe typowo budowlane oraz inne. Oferujemy agregaty inwerterowe lub posiadające AVR. Do wielu z nich można podłączyć system samoczynnego załączania rezerwy ATS, który uruchamia agregat automatycznie w przypadku zaniku napięcia w sieci. Uzwojenie wszystkich silników jest miedziane. Nasza oferta to szeroki wachlarz urządzeń – od wyboru do koloru.

Generatory prądu  to ogromne wsparcie naszych Klientów w razie ewentualnych przerw w dostawie prądu oraz wszystkich innych sytuacjach, które wymagają zastosowania tego typu zasilania.

Prądotwórcze agregaty mazowieckie – jak działają?

Energia jest dostarczana bezpośrednio do sieci elektrycznej budynku i pozwala na normalne funkcjonowanie, nawet w przypadku braku zasilania sieciowego. Oferujemy rozwiązanie, które jest jak najbardziej polecane dla firm oraz osób, które na terenie gospodarstwa potrzebują odpowiedniego komfortu. Oświetlenie, systemy bezpieczeństwa, kuchenki i sprzęt AGD, ogrzewanie a nawet sprzęt medyczny będą odpowiednio funkcjonować, jeśli wyposażysz się odpowiednio wcześniej w dobrze dobrany agregat prądotwórczy. Jednostka tej wielkości często kosztuje zaledwie kilka tysięcy zł, a może służyć przez naprawdę wiele lat, przy zachowaniu minimalnych czynności konserwacyjnych.

Agregaty prądotwórcze to świetne zasilanie rezerwowe

Znajdujący się w naszej ofercie niezawodny generator prądu awaryjnego to coś więcej niż spokój ducha dla właścicieli firm. Agregaty prądotwórcze zapewniają, że produktywność oraz plany produkcyjne, czy przemysłowe nie zostaną przerwane w przerwie dostawy prądu bądź awarii, które mogą się wydarzyć w każdej chwili.

Zastanawiasz się, jaka moc agregatu prądotwórczego będzie konieczna dla firm? W tym celu warto spojrzeć na obecne rachunki i zobaczyć ile rzeczywistych przerw w dostawie prądu poniosła Twoja firma w ciągu ostatniego roku lub ostatnich 5 lat. Tym sposobem określisz, jaki generator prądu będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie.

Kolejną zaletą dla firm, które instalują agregaty prądotwórcze jest fakt, iż zapewniają one ochronę przed poważnymi wahaniami napięcia w sieci zasilającej. Wysokiej jakości agregat prądotwórczy oferowany przez WOLTPOL przywraca kontrolę nad bezpieczeństwem sprzętu. Innymi słowy, jeżeli Twoja firma zużywa duże ilości energii elektrycznej, zapasowy zasilacz może stać się podstawowym źródłem zasilania. Gwarantujemy, iż włoskie generatory dostępne w naszej ofercie spełnią Twoje oczekiwania.

Generator dostosowany do Twoich potrzeb

Niezależnie od tego, czego dokładnie potrzebuje Twoja firma bądź Ty jako gospodarz, w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebować. Dostarczamy najwyższej jakości agregaty prądotwórcze. Wystarczy przejrzeć naszą ofertę lub skontaktować się bezpośrednio z nami. Doświadczeni eksperci dobiorą dla Ciebie agregat prądotwórczy o odpowiednich parametrach i właściwościach, który spełni Twoje oczekiwania.

Zadaj pytanie on-line Gadu-Gadu